У зв'язку з нестабільним курсом національної валюти, уточнюйте ціни на товари.  
м. Біла Церква, вул.Леваневського 47/1, м-н "Захист"   +38(096) 883-13-17;(Viber),  +38(095) 590-14-44   
c. Гатне, вул. Інститутська, 10(2 поверх), м-н "Захист"   +38(067) 292-07-27;(Viber),   +38(050) 357-50-47
 

Все що не знайдете тут замовляйте по телефону.

Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни!

Рушниця FRANCHI INERTIA AFFINITY SYNTHETIC 12/76

 

Рушниця Franchi Inertia Affinity відноситься до типу самозарядних систем, що працюють від енергії віддачі всієї рушниці, а провідною ланкою автоматики тут є інерційний затвор зі спеціальною потужною накопичувальною пружиною (як у Бенеллі). При пострілі ця пружина через інерційне тіло (остов затвора) «заряджається» енергією віддачі рушниці, а «розряджаючись» розтискується і відкидає остов затвора, а потім і затвор з гільзою назад, забезпечуючи надійне перезарядження.

Ексклюзивна інерційна система Франчі створена з використанням спеціальних високоміцних матеріалів і забезпечує повну надійність всіх циклів роботи рушниці при пострілі, ідеальний баланс і неймовірну стабільність при пострілі, навіть при стрільбі у швидкій послідовності.

Рушниця Franchi має мінімальну кількість частин: стовол, ствольну коробку з підстовбурний магазин і прикладом, затвор, раму затвора з поворотною пружиною, ударно-спусковий механізм. У цій рушниці забруднюється тільки ствол і саме його і треба чистити, на відміну від газовідводок, у яких плюсом є газова камера, поршень, тяги. Ці частини в «газовідводках» забруднюються дуже швидко і вимагають регулярного догляду, на відміну від інерційних систем.

Ствол довжиною 760 мм обладнаний середньої висоти прицільною планкою з шириною рифленої поверхні 8 мм. Мушка «світиться», червоного кольору для зручності ведення точної стрільби. Казенна муфта ствола коротка, з пазами для замикання на три виступи личинки затвора. Довжина патронника 76 мм, діаметр каналу ствола 18,3 мм, дулові пристрою - чоки змінні, внутрішні, 3 штуки різного звуження для стрільби на різні дистанції.

Ствольна коробка чорного кольору, згладжених форм з поздовжніми лініями на бічних поверхнях. Коробка виконана із спеціального алюмінієвого сплаву.

Затвор складається з такої ж кількості деталей, як і у рушниць Benelli М3 Super 90. Тут так само відсутня штовхач поворотної пружини, оскільки вона розміщується на корпусі підствольного магазину і взаємодіє з затвором через затворну раму. Подаючий механізм селективного типу, з попередньою автоматичною або ручною подачею патрона на лоток подавача.

Фірма Franchi доклала великих зусиль для істотного зниження дії сили віддачі рушниці на стрільця. Для цього був створений спеціальний потиличник прикладу - амортизатор, конфігурація і використовувані матеріали (м'яка гума та еластична вставка) якоі згладжують удар в плече і поглинають значну частину енергії віддачі.

Additional Info

 • Бренд: FRANCHI
 • Країна походження: Італія
 • Калібр: 12/76
 • Модель: INERTIA AFFINITY SYNTHETIC
 • Тип: Напівавтоматична
 • Ствол (характеристики): 76 см
 • Приклад: Пластик
 • Вага: 2,8 кг.
 • Кількість патронів: 4+1
 • Система перезарядки: Інерційна
 • Конструкція магазину: Підствольний трубчастий
 • Користувач: Для правші
 • Ціна: 27000

Найкращі ціни на травматичні пістолети Форт, МКМ-072Сб (АКМ). Допомога в оформленні дозволів.  Все що не знайшли тут, поставляється під замовлення. Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни:  (095) 590-14-44,    (096) 883-13-17.

1

-

-