У зв'язку з нестабільним курсом національної валюти, уточнюйте ціни на товари.  
м. Біла Церква, вул.Леваневського 47/1, м-н "Захист"   +38(096) 883-13-17;(Viber),  +38(095) 590-14-44   
c. Гатне, вул. Інститутська, 10(2 поверх), м-н "Захист"   +38(067) 292-07-27;(Viber),   +38(050) 357-50-47
 

Все що не знайдете тут замовляйте по телефону.

Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни!

Error
 • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/zzbroya/data/www/zzbroya.com.ua/images/61
Notice
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/61

Карабін мисливський Mossberg MMR Tactical 223Rem 16.5"

{gallery}61{/gallery}

Карабін мисливський Mossberg Tactical 223Rem 16.5" 10-ти заряд.магазин ADJ STK, з мушкою.

 Самозарядний карабін Mossberg MMR Tactical являє собою цивільну зброю на базі гвинтівок сімейства AR-15 / M16 конструкції Юджина Стонера. Дана модель спроектована на основі гвинтівки М16А2, але не має можливості стрільби в автоматичному режимі. Карабін Mossberg MMR Tactical укомплектованний регульованим по довжині телескопічним гумованим прикладом, перфорованою цівкою з чотирма направляючими Picatinny і ергономічною рукояткою керування вогнем зі збільшеною спусковою скобою. Ствол вільно вивішений, з кроком нарізів 1: 9 (TWIST 9).

Автоматика працює за схемою відведення частини порохових газів з каналу ствола всередину ствольної коробки, через отвір у стінці ствола по газовій трубці. Замикання каналу ствола проводиться поворотом затвора, що має 7 бойових упорів. Рукоятка зведення затвора Т-подібна, розташована в задній частині ствольної коробки над прикладом, при стрільбі залишається нерухомою. Карабін MMR Tactical має ті ж відмінні якості, як і штурмова гвинтівка М16А2 - прилив-відбивач стріляних гільз і посилена в області патронника ствольна коробка.

Досилач затвора відсутній. Вікно для викиду стріляних гільз закривається подпружиненной пилезахисною шторкою, що відкривається при зведенні затвора автоматично. Ударно-спусковий механізм одинарної дії, типу курка. УСМ допускає ведення вогню чергами і одиночними пострілами. Ствольна коробка традиційно складається з двох частин - верхньої (upper receiver) і нижньої (lower receiver), які з'єднуються за допомогою двох поперечних штифтів - переднього поворотного (pivot pin) і заднього розбірного (takedown pin).

Для неповного розбирання задній штифт видавлюється зліва направо будь-яким підходящим підручним предметом. Нижня частина об'єднує такі вузли як УСМ, телескопічний приклад, пістолетну рукоятку, приймач магазину. У верхній частині ствольної коробки розміщені ствол з газовідводним механізмом, поворотна пружина з буфером противідтката і затворна рама з затвором. Подавання боєприпасів проводиться з коробчастих відокремлених дворядних магазинів. На правій стороні нижньої частини ствольної коробки, за приймачем магазину, розміщується кнопкова защіпка магазина.

 Механічні прицільні пристосування знімні і кріпляться до верхньої частини ствольної коробки за допомогою напрямних Picatinny. Власне,  на саму ствольну коробку кріпиться регульований діоптричний цілик, а на напрямні цівки - мушка. На зброю можуть бути також встановлені рукоятка для перенесення, коліматорні, оптичні, нічні приціли і цілевказівники, а також тактичний ліхтар, передня рукоятка і сошки.

Additional Info

 • Виробник: Mossberg
 • Країна походження: США
 • Калібр: 5,56×45 (.223 Remington)
 • Модель: MMR Tactical
 • Нарізна зброя: Полуавтоматична
 • Ствол: 420
 • Приклад: Пластик
 • Довжина загальна: 825 мм - 925 мм
 • Вага: 3,4кг
 • Кількість патронів: 10
 • Конструкція магазину: З'ємний коробчатий
 • Прицільне приладдя: діоптричний цілик, мушка

Media

Найкращі ціни на травматичні пістолети Форт, МКМ-072Сб (АКМ). Допомога в оформленні дозволів.  Все що не знайшли тут, поставляється під замовлення. Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни:  (095) 590-14-44,    (096) 883-13-17.

1

-

-