У зв'язку з нестабільним курсом національної валюти, уточнюйте ціни на товари.  
м. Біла Церква, вул.Леваневського 47/1, м-н "Захист"   +38(096) 883-13-17;(Viber),  +38(095) 590-14-44   
c. Гатне, вул. Інститутська, 10(2 поверх), м-н "Захист"   +38(067) 292-07-27;(Viber),   +38(050) 357-50-47
 

Все що не знайдете тут замовляйте по телефону.

Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни!

Error
 • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/zzbroya/data/www/zzbroya.com.ua/images/35
Notice
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/35

Спецпристрій Вій-13 кал. 9 мм

Image Gallery

{gallery}35{/gallery}

Спецпристрій Вій-13 кал. 9 мм

 

Револьвер ВІЙ13 створений на базі сучасного револьвера Model 905, який випускається бразильської компаній FORJAS TAURUS S / A. Відзначимо, що донор для ВІЙ13 - Taurus Model 905 розрахований для використання потужного патрона 9х19 Luger, тому конструкція спочатку створювалася з запасом міцності. ВІЙ13 адаптований для пістолетного патрона. Для цього служить металева зірчаста кліпса, в яку патрони вставляються перед заряджанням. За допомогою цієї кліпси, яка об'єднує п'ять патронів, револьвер заряджається і розряджається миттєво, адже власникові не потрібно вставляти в барабан патрони по одному. У комплекті з револьвером поставляється 5 кліпс. Після відстрілу револьвер перезаряджається миттєво: по-перше, барабан, на відміну від багатьох револьверів - відкидається убік (для цього необхідно подати вперед знаходиться зліва клавішу фіксатора барабана), у других - за допомогою екстрактора виштовхуються відразу всі об'єднані кліпсою стріляні гільзи. ВІЙ13 за винятком накладок на рукояті повністю виконаний з збройової сталі. Ударно-спусковий механізм з відкритим курком, самовзводний (подвійної дії). Подвійна дія припускає, що з револьвера можлива як точна стрільба з попереднім взводом курка, так і швидка серія при енергійному натиску на спусковий гачок. Запобігання від випадкових пострілів при зриві курка з бойового взводу проводиться завдяки використанню передаточної планки, що передає удар курка на окремий підпружинений ударник тільки при повністю натиснутому спусковому гачку. Додатково в конструкції передбачений спеціальний замок, розташований на курку револьвера і захищає зброю при несанкціонованому доступі. Замок повністю блокує ударно-спусковий механізм револьвера, при цьому зберігається можливість зарядити або розрядити зброю. Замок вмикається і вимикається за допомогою невеликого ключа (в комплекті з револьвером поставляються 2 ключа у вигляді брелків).

K2_TECHCHAR

 • Виробник: ВІЙ
 • Країна походження: Україна
 • Калібр: 9 мм P.A.
 • Принцип дії: Револьвер
 • Загальна довжина: 175 мм
 • Висота: 130 мм
 • Ширина: 30 мм
 • Маса з порожнім магазином: 670 г
 • Місткість магазину: 5

Media

Найкращі ціни на травматичні пістолети Форт, МКМ-072Сб (АКМ). Допомога в оформленні дозволів.  Все що не знайшли тут, поставляється під замовлення. Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни:  (095) 590-14-44,    (096) 883-13-17.

1

-

-