У зв'язку з нестабільним курсом національної валюти, уточнюйте ціни на товари.  
м. Біла Церква, вул.Леваневського 47/1, м-н "Захист"   +38(096) 883-13-17;(Viber),  +38(095) 590-14-44   
c. Гатне, вул. Інститутська, 10(2 поверх), м-н "Захист"   +38(067) 292-07-27;(Viber),   +38(050) 357-50-47
 

Все що не знайдете тут замовляйте по телефону.

Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни!

Карабін Steyr Mannlicher Scout кал. 308 Win

Карабін Steyr Mannlicher Scout кал. 308 Win

Невід'ємними якостями гвинтівки Steyr Mannlicher Scout, є її зручність і маневреність. Це багатофункціональна гвинтівка загального призначення, покликана виконувати всі завдання, які можуть бути покладені на сучасну гвинтівку, за винятком деяких спеціальних застосувань, таких, як формальні класичні змагання з влучної стрільби. Концептуально вона призначена замінити собою всі гвинтівки загального призначення які випускалися раніше.

Подовжньо ковзаючий затвор замикає казенну частину ствола на 4 бойових упора, повертаючись всього на 60 градусів (це сприяє швидкій перезарядці зброї, для повторного пострілу). Система SBS з поворотним кільцем із сталі, встановленим навколо бойових упорів, повністю виключає прорив порохових газів через затвор у бік стрілка. На стеблі затвора зроблені пази, для зниження ваги і для підвищення надійності роботи на випадок обмерзання або забруднення. Запобіжник знаходиться відразу за ударником, на верхній поверхні шийки ложі. Він виконаний у вигляді колеса, що має три фіксовані позиції: в крайньому передньому положенні видна червона крапка, яка свідчить про готовність до стрільби. У середньому положенні (біла точка) блокується спуск, але зберігається можливість відкривати і закривати затвор; в крайньому задньому положенні блокується як спуск, так і затвор. Функцію попереджувача про готовність до стрільби виконує хвіст ударника, що виступає із задньої кришки, коли зброю поставлено на бойовий взвод.

Подовжена ствольна коробка, розширює вибор прицільних пристосувань: так, крім класичних оптичних прицілів, стала можливою установка перед ними нічних насадок, монтаж оптики з великою відстанню вихідної зіниці, а також коліматорів з великим чим звичайно виносом вперед (для збільшення периферійного поля зору). На випадок виходу оптики з ладу, карабін Scout має дублюючий механічний приціл - розкладний діоптр і мушку.

Коробчатий магазин виготовлений з технополімера, він простий, надійний і пропорційний використовуваному калібру. Крім того, магазин має одну цікаву особливість: його можна зафіксувати в напіввилученому положенні. Тоді затвор не дістає до перших патрона в магазині, і карабін стає однозарядним. Для нормального функціонування подачі боєприпасів, досить злегка натиснувши на магазин знизу, встановити його на нормальну робочу глибину.

Легкий ствол карабіна Scout виготовляється методом ротаційного кування і має каннелюри, що сприяють збільшенню жорсткості і швидшому охолодженню при інтенсивній стрільбі. Ствол вільно вивішений по всій довжині, ніде не торкаючись цівки, що сприятливо позначається на точності бою зброї.

Ложа виготовлена з ударостійкого пластику, оснащена складними сошками інтегрованими в цівку і має в нижній частині приклада роз'єм, для зберігання запасного магазина з патронами. Довжина приклада регулюється спеціальними пластинами-вставками, а потиличник зроблений округлої форми - щоб зброя при вскидку не чіплялося за одяг.

На думку творця концепції гвинтівки Scout полковника Джефа Купера, «людині яка володіє гвинтівкою Steyr Scout, не потрібна більше ніяка інша гвинтівка»!

Additional Info

 • Виробник: Steyr Mannlicher
 • Країна походження: Австрія
 • Калібр: 308Win
 • Модель: Scout
 • Нарізна зброя: З поздовжньо-ковзаючим затвором
 • Ствол: 480 мм Твіст 1:10"
 • Приклад: Пластик
 • Довжина загальна: 980 мм
 • Вага: 3 кг
 • Кількість патронів: 5
 • Конструкція магазину: З'ємний коробчатий
 • Прицільне приладдя: діоптричний цілик, мушка
 • Додаткова інформація: У цівку інтегровані складні сошки. Карабін оснащений складним діоптричним прицілом. У прикладі знаходиться відсік для запасного магазина. Довжина приклада регулюється. Запасний магазин на 5 патронів.
 • Ціна: 70100

Media

Найкращі ціни на травматичні пістолети Форт, МКМ-072Сб (АКМ). Допомога в оформленні дозволів.  Все що не знайшли тут, поставляється під замовлення. Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни:  (095) 590-14-44,    (096) 883-13-17.

1

-

-