У зв'язку з нестабільним курсом національної валюти, уточнюйте ціни на товари.  
м. Біла Церква, вул.Леваневського 47/1, м-н "Захист"   +38(096) 883-13-17;(Viber),  +38(095) 590-14-44   
c. Гатне, вул. Інститутська, 10(2 поверх), м-н "Захист"   +38(067) 292-07-27;(Viber),   +38(050) 357-50-47
 

Все що не знайдете тут замовляйте по телефону.

Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни!

Error
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/zzbroya/data/www/zzbroya.com.ua/images/149
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/149

Важіль для управління перемикачем вогню АК вказівним пальцем "Army". Frag Grenade ™

Image Gallery

{gallery}149{/gallery}

Важіль для управління перемикачем вогню АК вказівним пальцем "Army". Frag Grenade

Виконання важеля моделі "Army" - має таке розташування майданчика для вказівного пальця, яке максимально ергономічно і комфортно для управління перемикачем при перемиканні його не тільки в крайнє верхнє і крайнє нижнє положення, а й в положення "АВ", що актуально для армійських моделей АК .

Для нормальної роботи важеля необхідно виконати дві умови:

По перше, перед установкою переконатися, що зусилля перемикання перемикача дозволяє керувати ним за допомогою пальця. Іноді запобіжники АК мають настільки тугий хід, що це складно зробити навіть всією кистю руки.

  Однак, становище можна виправити швидко і без будь-якого інструменту.

Переконавшись, що зброя розряджена, знімаємо кришку і повертаємо перемикач вгору, після чого відгинаємо його убік від ствольної коробки, домагаючись більш легкого і плавного ходу при перемиканнях. При цьому необхідно пам'ятати і про те, що зусилля на перемикач повинно залишатися достатнім для його надійної фіксації в робочих точках - безпека понад усе! Якщо випадково перестаралися - все так само легко загинається назад, до потрібних значень зусиль.

По друге - якщо на вашій зброї кришка ствольної коробки зачіпає передній хомут важеля і не дозволяє нормально відключати перемикач - слід або злегка відігнути край кришки над хомутом, або зняти невелику фаску на кришці в місці, де вона торкається хомута.

* Даний важіль сумісний з запобіжниками АКМ, АК74, АКС74У, АКС74У, АК74М, АК "100й версії" і цивільних карабінів на їх базі. Сумісність з іншими моделями не гарантовано. Запобіжники АК ранніх версій (до АКМ) і аналогічні їм - не сумісні.

K2_TECHCHAR

  • Виробник: Frag Grenade
  • Країна: Україна
  • Модель: Army
  • Комплектуючі (зброя): Важіль запобіжник
  • До зброї на базі: АК, АКМС-47, АКС-74, АКС-74У, АК-10х
  • Ціна: 199

Найкращі ціни на травматичні пістолети Форт, МКМ-072Сб (АКМ). Допомога в оформленні дозволів.  Все що не знайшли тут, поставляється під замовлення. Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни:  (095) 590-14-44,    (096) 883-13-17.

1

-

-