У зв'язку з нестабільним курсом національної валюти, уточнюйте ціни на товари.  
м. Біла Церква, вул.Леваневського 47/1, м-н "Захист"   +38(096) 883-13-17;(Viber),  +38(095) 590-14-44   
c. Гатне, вул. Інститутська, 10(2 поверх), м-н "Захист"   +38(067) 292-07-27;(Viber),   +38(050) 357-50-47
 

Все що не знайдете тут замовляйте по телефону.

Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни!

Карабін Savage 10 BA кал. 308 Win

Карабін Savage 110 BA кал. 308 Win

Серія Savage Law Enforcement представляє карабіни, спочатку розроблені для правоохоронних органів США, які, тим не менш, мають широку популярність серед стрільців-високоточників (як спортсменів, так і мисливців). Серія включає в себе карабіни різних модифікацій і калібрів, дозволяючи підібрати оптимальну конфігурацію під індивідуальні особливості стрільця.

Фірмова розробка компанії Savage - технологія Accu Stock ™ гарантує точну підгонку і установку в ложу таких модулів, як ударно-спусковий механізм і алюмінієва шина укладання ресивера, що забезпечує оптимальний розподіл питомого тиску в момент пострілу і, отже, забезпечує стабільну кучність, баланс, цілісність і безвідмовність навіть при високих навантаженнях. Спеціальний потиличник Magpul PRS-G3 передбачає регулювання положення стрільця в горизонтальній і вертикальній площинах, а ергономічна пістолетна рукоятка забезпечує максимально комфортне управління стрільбою. Ложа повністю виготовлена з алюмінію. Для установки сошок і ременя для перенесення на ложе передбачено 3 антабки (одна - знизу, дві - з боків).

Ще одна фірмова "фішка" компанії Savage - технологія AccuTrigger ™ надає можливість регулювання спуску в межах від 680 г до 2,7 кг, а спусковий гачок має додатковий внутрішній спусковий гачок, який виключає випадковий постріл і забезпечує легкий "сухий" спуск. 

Завдяки збільшеній рукояті затвора, цикл перезарядки здійснюється легко і плавно. Трьохпозиційний запобіжник, блокуючий ударник, в проміжному положенні надає можливість безпечної розрядки зброї.

Важкий матчевий ствол виготовлений з вуглецевої сталі, нарізи в стволі нанесені методом дорніровання. Для кращого тепловідведення на стволі є поздовжні каннелюри. Встановлене дульне гальмо істотно знижує підкидання ствола, а в сумі з м'яким гумовим амортизатором товщиною 4 см забезпечує максимальне зниження віддачі.

Ствольна коробка, за яку здійснюється замикання ствола, виготовлена з хром-молібденової сталі 4140. Для установки різних прицільних пристосувань коробка оснащена планкою Picatinny з авіаційного алюмінію 6061 T6. Для установки додаткових аксесуарів на ложу встановлений тактичний обвіс з планками Picatinny. Карабіни Savage 10/110 BA комплектуються окремим магазином виробництва компанії Accuracy International (AI).

Additional Info

 • Виробник: Savage Arms
 • Країна походження: США
 • Калібр: 308Win
 • Модель: 10/110 BA
 • Нарізна зброя: З поздовжньо-ковзаючим затвором
 • Ствол: 61 см, важкий (матчевий) зканнелюрами. Встановлено дульне гальмо компенсатор
 • Приклад: Magpul PRS2, колір чорний
 • Довжина загальна: 115,5 см
 • Вага: 6,08 кг
 • Кількість патронів: 10
 • Конструкція магазину: З'ємний коробчатий
 • Прицільне приладдя: Відсутнє
 • Додаткова інформація: Ложа AccuStock ™. Регульований спуск AccuTrigger ™. Регульовані приклад і рукоять. Планка Weaver на ствольній коробці для установки оптики. Матове покриття ствола і ложі
 • Ціна: 103100

Media

Найкращі ціни на травматичні пістолети Форт, МКМ-072Сб (АКМ). Допомога в оформленні дозволів.  Все що не знайшли тут, поставляється під замовлення. Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни:  (095) 590-14-44,    (096) 883-13-17.

1

-

-