У зв'язку з нестабільним курсом національної валюти, уточнюйте ціни на товари.  
м. Біла Церква, вул.Леваневського 47/1, м-н "Захист"   +38(096) 883-13-17;(Viber),  +38(095) 590-14-44   
c. Гатне, вул. Інститутська, 10(2 поверх), м-н "Захист"   +38(067) 292-07-27;(Viber),   +38(050) 357-50-47
 

Все що не знайдете тут замовляйте по телефону.

Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни!

Error
 • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/zzbroya/data/www/zzbroya.com.ua/images/118
Notice
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/118

Карабін Accuracy International AI-AX 338 Lapua

{gallery}118{/gallery}

 Карабін Accuracy International AI-AX 338 Lapua Mag, ствол 68 см, дульний тормоз, складний регульований приклад, регульований УСМ

У лютому 2009 року, з метою уніфікації стрілецької зброї та боєприпасів до неї, зниження навантаження на постачання і логістику, введення єдиних стандартів навчання та спільного використання зброї підрозділами спеціального призначення та регулярних частин приписаних до різних родів військ з максимальною ефективністю, Командування Спеціальних Операцій США US SOCOM (United States Special Operations Command) оголосило конкурс на розробку і постачання нової високоточної снайперської гвинтівки в рамках конкурсу «PSR» (Precision Sniper Rifle - високоточна снайперська гвинтівка).

За умовами конкурсу, виробники, які виявили бажання брати участь у конкурсі, повинні були розробити стрілецький комплекс, який повністю задовольняв представленим вимогам до 3 березня 2010 і надати кілька дослідних зразків зброї на випробування в US SOCOM.

Своє бажання брати участь у конкурсі виявили багато збройові компанії світу, в числі яких були найбільш імениті виробники високоточної снайперської зброї. Однією з конкурсантів була досить відома англійська збройова компанія Accuracy International LTD (AI), проте жоден наявний на той час її продукт не відповідав вимогам US SOCOM.

У зв'язку з цим, керівництво компанії прийняло рішення розробити нову модель снайперської гвинтівки на базі відмінно зарекомендувавшої себе ще наприкінці XX сторіччя серії «AW» (Arctic Warfare). Підсумком роботи команди конструкторів Accuracy International стала представлена в січні 2010 року на виставці SHOT Show у м Лас-Вегас нова гвинтівка модельного ряду AX: AI AX.338 і AI AX.308 під патрон .338 Lapua Magnum і .308 Win відповідно.

Зброя відповідало всім пунктам вимог конкурсу і було прийнято Командуванням Спеціальних Операцій на розгляд та всебічні випробування, які успішно пройшла. З серпня 2010 року гвинтівка перебуває на озброєнні армійських і поліцейських спецпідрозділів США і Великобританії, пізніше була прийнята на озброєння низкою країн.

Всі металеві частини зброї покриті антикорозійним покриттям, а група затвора, до того ж - антильодовим покриттям.

Ствол AI-AX вільно вивішений щодо ложа, зі знімним дульним гальмом-полум'ягасником на дульной частини, який може замінюватися на тактичний глушник згідно бойовим завданням.

Ствол встановлюється в ствольну коробку так само, як і в інших моделях гвинтівок виробника: угвинчується в різьблення в ствольної коробці, тим самим надаючи їй додаткову жорсткість. 

Ствольна коробка кріпиться на несучу шину: спочатку вона приклеюється епоксидною смолою, а потім пригвинчується болтами до рами.

На верхню грань ствольної коробки вмонтована направляюча типу Picatinny, призначена для установки різних оптичних, нічних, електронно-оптичних прицілів. 

Цівка являє собою восьмигранну раму, яка жорстко закріплена на несучій шині, грані якого оснащені вузлами кріплення, що дозволяють встановлювати майданчики з направляючими, різні накладки або додаткове обладнання.

Така конструкція цівки в AI-AX поєднує в собі широкі можливості для кріплення сошок, прицілів і насадок до них, блоків ЛЦВ, додаткових опорних рукояток в поєднанні з ефективним відведенням гарячого повітря від ствола через невикористовувані отвори для кріплення.

Поздовжньо-ковзаючий поворотний затвор з стеблом довжиною 22 мм покритий долами більш ніж на половину довжини такого, що позитивно впливає на надійність і безвідмовність роботи групи затвора в ускладнених умовах і сприяє швидкому руйнуванню крижаного покриву, видавлювання в долів піску та інших чужорідних тіл які потрапили на стебло затвора, а також перешкоджає скупченню надлишку змазки.

Замикання каналу ствола відбувається на три бойових упора, кут повороту затвора складає 60 °, що скорочує час перезарядження. Удосконалена пластинчаста пружина викидача має підвищений ресурс - це підвищило надійність його роботи. Викидач можна видалити або знову встановити за допомогою носової частини кулі.

Ударно-спусковий механізм зброї з попередженням, зусилля спуску регулюється в межах від 1,5 до 2 кг, діапазон регулювання спускового гачка становить 13 мм.

У карабіна AI-AX флажковий трьохпозиційний запобіжник перешкоджає виробництву пострілу при неповністю замкненому затворі: положення 1 - ударник заблокований і затвор замкнений; положення 2 - ударник заблокований, можливо витяг затвора; положення 3 - зброя готова до ведення вогню.

Ергономічна пістолетна рукоять має можливість регулювання товщини обхвату і форми за рахунок зміни вставок на своїй тильній частині.

Складаний приклад має регулювання потилиці по куту нахилу в площині перпендикулярній осі гвинтівки і по висоті, регулювання по довжині за рахунок проставок і регулювання висоти щоки. З обох сторін оснащений антабками для ременя, а також додатковим упором (моноподів) нової конструкції в вирізі під «слабку» руку.

Additional Info

 • Виробник: Accuracy International
 • Країна походження: Великобританія
 • Калібр: 338 Lapua Mag
 • Модель: AI-AX 338
 • Нарізна зброя: З поздовжньо-ковзаючим затвором
 • Ствол: 68 см, 1:9.4", ДТК важкий, нержавіюча сталь
 • Приклад: Пластиковий, складаний в бік, регульована милиця і щока
 • Довжина загальна: 1250 мм
 • Вага: 7, 8 кг
 • Кількість патронів: 10
 • Конструкція магазину: З'ємний коробчатий
 • Прицільне приладдя: Відсутнє
 • Додаткова інформація: Двоступеневий, регульований спуск 1.5-2.0 кг., Трьохпозиційний запобіжник, планка Picatinny 41 см із заниженням 30 MOA, шестигранник (знаходиться в щоці приклада)

Media

Найкращі ціни на травматичні пістолети Форт, МКМ-072Сб (АКМ). Допомога в оформленні дозволів.  Все що не знайшли тут, поставляється під замовлення. Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни:  (095) 590-14-44,    (096) 883-13-17.

1

-

-