У зв'язку з нестабільним курсом національної валюти, уточнюйте ціни на товари.   +38(096) 883-13-17;   +38(095) 590-14-44   

Все що не знайдете тут замовляйте по телефону.

Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни!

Спецпристрій Вій-13 кал. 9 мм

Спецпристрій Вій-13 кал. 9 мм

 

Револьвер ВІЙ13 створений на базі сучасного револьвера Model 905, який випускається бразильської компаній FORJAS TAURUS S / A. Відзначимо, що донор для ВІЙ13 - Taurus Model 905 розрахований для використання потужного патрона 9х19 Luger, тому конструкція спочатку створювалася з запасом міцності. ВІЙ13 адаптований для пістолетного патрона. Для цього служить металева зірчаста кліпса, в яку патрони вставляються перед заряджанням. За допомогою цієї кліпси, яка об'єднує п'ять патронів, револьвер заряджається і розряджається миттєво, адже власникові не потрібно вставляти в барабан патрони по одному. У комплекті з револьвером поставляється 5 кліпс. Після відстрілу револьвер перезаряджається миттєво: по-перше, барабан, на відміну від багатьох револьверів - відкидається убік (для цього необхідно подати вперед знаходиться зліва клавішу фіксатора барабана), у других - за допомогою екстрактора виштовхуються відразу всі об'єднані кліпсою стріляні гільзи. ВІЙ13 за винятком накладок на рукояті повністю виконаний з збройової сталі. Ударно-спусковий механізм з відкритим курком, самовзводний (подвійної дії). Подвійна дія припускає, що з револьвера можлива як точна стрільба з попереднім взводом курка, так і швидка серія при енергійному натиску на спусковий гачок. Запобігання від випадкових пострілів при зриві курка з бойового взводу проводиться завдяки використанню передаточної планки, що передає удар курка на окремий підпружинений ударник тільки при повністю натиснутому спусковому гачку. Додатково в конструкції передбачений спеціальний замок, розташований на курку револьвера і захищає зброю при несанкціонованому доступі. Замок повністю блокує ударно-спусковий механізм револьвера, при цьому зберігається можливість зарядити або розрядити зброю. Замок вмикається і вимикається за допомогою невеликого ключа (в комплекті з револьвером поставляються 2 ключа у вигляді брелків).

Технічні характеристики

  • Виробник: ВІЙ
  • Країна походження: Україна
  • Калібр: 9 мм P.A.
  • Принцип дії: Револьвер
  • Загальна довжина: 175 мм
  • Висота: 130 мм
  • Ширина: 30 мм
  • Маса з порожнім магазином: 670 г
  • Місткість магазину: 5

Медіа

Найкращі ціни на травматичні пістолети Форт, Вій, МКМ-072Сб (АКМ). Допомога в оформленні дозволів.  Все що не знайшли тут, поставляється під замовлення. Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни:  (095) 590-14-44,     (096) 883-13-17.

1

-

-