У зв'язку з нестабільним курсом національної валюти, уточнюйте ціни на товари.   +38(096) 883-13-17;   +38(095) 590-14-44   

Все що не знайдете тут замовляйте по телефону.

Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни!

Тактична рукоятка FAB Defense для ПМ

 

 

 

 

 

 

Тактична рукоятка FAB Defense для ПМ

Fab Defence PM-G - унікальний аксесуар для пістолета Макарова.

PM-G - являє собою ергономічну накладку, яка встановлюється замість "рідної" рукоятки ПМ і забезпечує надійний хват в будь-яких екстремальних ситуаціях. До того ж, завдяки спеціальному напливу, повністю мінімізована ймовірність травмування затвором руки стрільця при неправильному утриманні пістолета.

Головною ж особливістю PM-G є можливість вилучення магазину без допомоги другої руки. Викид магазину здійснюється спеціальною клавішею, яка розташована під великим пальцем руки стрільця. Ця клавіша через спеціальну тягу з'єднана з «рідною» защіпкою, тобто конструктивно пістолет залишається незмінним.

Текстурована і прогумована поверхня дозволяє надійно утримувати пістолет. У нижній частині накладки вбудована петля для страхувального шнура.

 

Технічні характеристики

  • Виробник: FAB Defense
  • Модель: PM-G
  • Країна походження: Ізраель
  • Калібр: 9 мм P.A.
  • Принцип дії: під праву руку
  • Ціна: 1300

Медіа

Найкращі ціни на травматичні пістолети Форт, Вій, МКМ-072Сб (АКМ). Допомога в оформленні дозволів.  Все що не знайшли тут, поставляється під замовлення. Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни:  (095) 590-14-44,     (096) 883-13-17.

1

-

-