У зв'язку з нестабільним курсом національної валюти, уточнюйте ціни на товари.  
м. Біла Церква, вул.Леваневського 47/1, м-н "Захист"   +38(096) 883-13-17;(Viber),  +38(095) 590-14-44   
c. Гатне, вул. Інститутська, 10(2 поверх), м-н "Захист"   +38(067) 292-07-27;(Viber),   +38(050) 357-50-47
 

Все що не знайдете тут замовляйте по телефону.

Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни!

Карабін мисливський Mossberg MMR Tactical 223Rem 16.5"

Карабін мисливський Mossberg Tactical 223Rem 16.5" 10-ти заряд.магазин ADJ STK, з мушкою.

 Самозарядний карабін Mossberg MMR Tactical являє собою цивільну зброю на базі гвинтівок сімейства AR-15 / M16 конструкції Юджина Стонера. Дана модель спроектована на основі гвинтівки М16А2, але не має можливості стрільби в автоматичному режимі. Карабін Mossberg MMR Tactical укомплектованний регульованим по довжині телескопічним гумованим прикладом, перфорованою цівкою з чотирма направляючими Picatinny і ергономічною рукояткою керування вогнем зі збільшеною спусковою скобою. Ствол вільно вивішений, з кроком нарізів 1: 9 (TWIST 9).

Автоматика працює за схемою відведення частини порохових газів з каналу ствола всередину ствольної коробки, через отвір у стінці ствола по газовій трубці. Замикання каналу ствола проводиться поворотом затвора, що має 7 бойових упорів. Рукоятка зведення затвора Т-подібна, розташована в задній частині ствольної коробки над прикладом, при стрільбі залишається нерухомою. Карабін MMR Tactical має ті ж відмінні якості, як і штурмова гвинтівка М16А2 - прилив-відбивач стріляних гільз і посилена в області патронника ствольна коробка.

Досилач затвора відсутній. Вікно для викиду стріляних гільз закривається подпружиненной пилезахисною шторкою, що відкривається при зведенні затвора автоматично. Ударно-спусковий механізм одинарної дії, типу курка. УСМ допускає ведення вогню чергами і одиночними пострілами. Ствольна коробка традиційно складається з двох частин - верхньої (upper receiver) і нижньої (lower receiver), які з'єднуються за допомогою двох поперечних штифтів - переднього поворотного (pivot pin) і заднього розбірного (takedown pin).

Для неповного розбирання задній штифт видавлюється зліва направо будь-яким підходящим підручним предметом. Нижня частина об'єднує такі вузли як УСМ, телескопічний приклад, пістолетну рукоятку, приймач магазину. У верхній частині ствольної коробки розміщені ствол з газовідводним механізмом, поворотна пружина з буфером противідтката і затворна рама з затвором. Подавання боєприпасів проводиться з коробчастих відокремлених дворядних магазинів. На правій стороні нижньої частини ствольної коробки, за приймачем магазину, розміщується кнопкова защіпка магазина.

 Механічні прицільні пристосування знімні і кріпляться до верхньої частини ствольної коробки за допомогою напрямних Picatinny. Власне,  на саму ствольну коробку кріпиться регульований діоптричний цілик, а на напрямні цівки - мушка. На зброю можуть бути також встановлені рукоятка для перенесення, коліматорні, оптичні, нічні приціли і цілевказівники, а також тактичний ліхтар, передня рукоятка і сошки.

Додаткова інформація

 • Виробник: Mossberg
 • Країна походження: США
 • Калібр: 5,56×45 (.223 Remington)
 • Модель: MMR Tactical
 • Нарізна зброя: Полуавтоматична
 • Ствол: 420
 • Приклад: Пластик
 • Довжина загальна: 825 мм - 925 мм
 • Вага: 3,4кг
 • Кількість патронів: 10
 • Конструкція магазину: З'ємний коробчатий
 • Прицільне приладдя: діоптричний цілик, мушка

Медіа

Найкращі ціни на травматичні пістолети Форт, МКМ-072Сб (АКМ). Допомога в оформленні дозволів.  Все що не знайшли тут, поставляється під замовлення. Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни:  (095) 590-14-44,    (096) 883-13-17.

1

-

-