У зв'язку з нестабільним курсом національної валюти, уточнюйте ціни на товари.  
м. Біла Церква, вул.Леваневського 47/1, м-н "Захист"   +38(096) 883-13-17;(Viber),  +38(095) 590-14-44   
c. Гатне, вул. Інститутська, 10(2 поверх), м-н "Захист"   +38(067) 292-07-27;(Viber),   +38(050) 357-50-47
 

Все що не знайдете тут замовляйте по телефону.

Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни!

Карабін Accuracy International AI-AX 338 Lapua

 Карабін Accuracy International AI-AX 338 Lapua Mag, ствол 68 см, дульний тормоз, складний регульований приклад, регульований УСМ

У лютому 2009 року, з метою уніфікації стрілецької зброї та боєприпасів до неї, зниження навантаження на постачання і логістику, введення єдиних стандартів навчання та спільного використання зброї підрозділами спеціального призначення та регулярних частин приписаних до різних родів військ з максимальною ефективністю, Командування Спеціальних Операцій США US SOCOM (United States Special Operations Command) оголосило конкурс на розробку і постачання нової високоточної снайперської гвинтівки в рамках конкурсу «PSR» (Precision Sniper Rifle - високоточна снайперська гвинтівка).

За умовами конкурсу, виробники, які виявили бажання брати участь у конкурсі, повинні були розробити стрілецький комплекс, який повністю задовольняв представленим вимогам до 3 березня 2010 і надати кілька дослідних зразків зброї на випробування в US SOCOM.

Своє бажання брати участь у конкурсі виявили багато збройові компанії світу, в числі яких були найбільш імениті виробники високоточної снайперської зброї. Однією з конкурсантів була досить відома англійська збройова компанія Accuracy International LTD (AI), проте жоден наявний на той час її продукт не відповідав вимогам US SOCOM.

У зв'язку з цим, керівництво компанії прийняло рішення розробити нову модель снайперської гвинтівки на базі відмінно зарекомендувавшої себе ще наприкінці XX сторіччя серії «AW» (Arctic Warfare). Підсумком роботи команди конструкторів Accuracy International стала представлена в січні 2010 року на виставці SHOT Show у м Лас-Вегас нова гвинтівка модельного ряду AX: AI AX.338 і AI AX.308 під патрон .338 Lapua Magnum і .308 Win відповідно.

Зброя відповідало всім пунктам вимог конкурсу і було прийнято Командуванням Спеціальних Операцій на розгляд та всебічні випробування, які успішно пройшла. З серпня 2010 року гвинтівка перебуває на озброєнні армійських і поліцейських спецпідрозділів США і Великобританії, пізніше була прийнята на озброєння низкою країн.

Всі металеві частини зброї покриті антикорозійним покриттям, а група затвора, до того ж - антильодовим покриттям.

Ствол AI-AX вільно вивішений щодо ложа, зі знімним дульним гальмом-полум'ягасником на дульной частини, який може замінюватися на тактичний глушник згідно бойовим завданням.

Ствол встановлюється в ствольну коробку так само, як і в інших моделях гвинтівок виробника: угвинчується в різьблення в ствольної коробці, тим самим надаючи їй додаткову жорсткість. 

Ствольна коробка кріпиться на несучу шину: спочатку вона приклеюється епоксидною смолою, а потім пригвинчується болтами до рами.

На верхню грань ствольної коробки вмонтована направляюча типу Picatinny, призначена для установки різних оптичних, нічних, електронно-оптичних прицілів. 

Цівка являє собою восьмигранну раму, яка жорстко закріплена на несучій шині, грані якого оснащені вузлами кріплення, що дозволяють встановлювати майданчики з направляючими, різні накладки або додаткове обладнання.

Така конструкція цівки в AI-AX поєднує в собі широкі можливості для кріплення сошок, прицілів і насадок до них, блоків ЛЦВ, додаткових опорних рукояток в поєднанні з ефективним відведенням гарячого повітря від ствола через невикористовувані отвори для кріплення.

Поздовжньо-ковзаючий поворотний затвор з стеблом довжиною 22 мм покритий долами більш ніж на половину довжини такого, що позитивно впливає на надійність і безвідмовність роботи групи затвора в ускладнених умовах і сприяє швидкому руйнуванню крижаного покриву, видавлювання в долів піску та інших чужорідних тіл які потрапили на стебло затвора, а також перешкоджає скупченню надлишку змазки.

Замикання каналу ствола відбувається на три бойових упора, кут повороту затвора складає 60 °, що скорочує час перезарядження. Удосконалена пластинчаста пружина викидача має підвищений ресурс - це підвищило надійність його роботи. Викидач можна видалити або знову встановити за допомогою носової частини кулі.

Ударно-спусковий механізм зброї з попередженням, зусилля спуску регулюється в межах від 1,5 до 2 кг, діапазон регулювання спускового гачка становить 13 мм.

У карабіна AI-AX флажковий трьохпозиційний запобіжник перешкоджає виробництву пострілу при неповністю замкненому затворі: положення 1 - ударник заблокований і затвор замкнений; положення 2 - ударник заблокований, можливо витяг затвора; положення 3 - зброя готова до ведення вогню.

Ергономічна пістолетна рукоять має можливість регулювання товщини обхвату і форми за рахунок зміни вставок на своїй тильній частині.

Складаний приклад має регулювання потилиці по куту нахилу в площині перпендикулярній осі гвинтівки і по висоті, регулювання по довжині за рахунок проставок і регулювання висоти щоки. З обох сторін оснащений антабками для ременя, а також додатковим упором (моноподів) нової конструкції в вирізі під «слабку» руку.

Додаткова інформація

 • Виробник: Accuracy International
 • Країна походження: Великобританія
 • Калібр: 338 Lapua Mag
 • Модель: AI-AX 338
 • Нарізна зброя: З поздовжньо-ковзаючим затвором
 • Ствол: 68 см, 1:9.4", ДТК важкий, нержавіюча сталь
 • Приклад: Пластиковий, складаний в бік, регульована милиця і щока
 • Довжина загальна: 1250 мм
 • Вага: 7, 8 кг
 • Кількість патронів: 10
 • Конструкція магазину: З'ємний коробчатий
 • Прицільне приладдя: Відсутнє
 • Додаткова інформація: Двоступеневий, регульований спуск 1.5-2.0 кг., Трьохпозиційний запобіжник, планка Picatinny 41 см із заниженням 30 MOA, шестигранник (знаходиться в щоці приклада)

Медіа

Найкращі ціни на травматичні пістолети Форт, МКМ-072Сб (АКМ). Допомога в оформленні дозволів.  Все що не знайшли тут, поставляється під замовлення. Дзвоніть, гарантуємо найкращі ціни:  (095) 590-14-44,    (096) 883-13-17.

1

-

-